FERIE W PRZEDSZKOLU

FERIE ZE STRAŻAKIEM FLORKIEM

Ferie zimowe dla dzieci to czas beztroskich zabaw na śniegu, szaleństwa na sankach i nartach. Czas odpoczynku, w którym nauka odchodzi na drugi plan, a nadają mu rytm własne przyjemności. Głównym celem tegorocznych ferii jest dobra zabawa, dlatego zaprosiliśmy do naszego przedszkola wspaniałych gości. Jak co miesiąc zawitał do nas  STRAŻAK FLOREK ze swoimi  pomocnikami. Na twarzach dzieci od razu pojawił się uśmiech. Tym razem Strażak Florek przyniósł na zajęcia wiele ciekawych przedmiotów: -"bardzo dużo wężów, takich prawdziwych strażackich!!!!..." Zabawa była świetna. Małym słuchaczom przekazano również istotne informacje: jakie zagrożenia niesie ze sobą korzystanie z zamarzniętych akwenów wodnych, poinformowano o wielu innych niebezpiecznych zabawach zimowych. Wszyscy razem przypomnieliśmy sobie numery alarmowe, pod które należy zadzwonić w razie wystąpienia niebezpieczeństwa.